Telefon
WhatsApp
HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu, Bitlis'te STK temsilcisi ve kanaat önderleriyle buluştu
300 X 250 Reklam Alanı

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Bitlis'te bulunan Yapıcıoğlu, partisinin il başkanlığı tarafından düzenlenen programda, kentteki STK temsilcileri ve kanaat önderleriyle bir araya geldi.

Tatvan ilçesindeki bir otelde düzenlenen programda, STK'ların sorunları, talepleri, siyasilerden beklentiler gibi konular konuşulurken, STK temsilcileri taleplerini, beklenti ve önerilerini dile getirdi.

Toplantıda STK temsilcilerine ve kanaat önderlerine hitap eden Yapıcıoğlu, birinci ağızdan bölgenin ve şehrin sorunlarını dinlemek amacıyla bu ziyareti gerçekleştirdiklerini belirtti.

Yapıcıoğlu, "Bugün buraya gelmekte ve bu toplantıyı yapmakta birkaç amacımız var. En başta tanışmak, buradaki kardeşlerimizin ağzından bu bölgenin, bu şehrin sorunlarını birinci ağızdan dinlemek, hatta varsa bu sorunlara ilişkin çözüm önerilerini de dinlemektir." dedi.

"Elbette memleketin çok sayıda sorunu var." diyen Yapıcıoğlu, "Bu sorunlara ilişkin herkesin kendisine göre farklı çözüm önerileri var. Bizler, memleketin içerisinde, halkın içerisinde, onların nabzını tutan; bazıları bir STK Temsilcisi, kimisi uzun yıllardır memleketin içerisinde, milletin arasında ticaret ya da esnaflıkla uğraşan kardeşlerimizin tecrübelerinden istifade etmeye geldik." şeklinde konuştu.

Memleket meselelerine dair kendilerine düşen sorumlulukları yerine getirmek için ellerinden geleni yapacaklarını kaydeden Yapıcıoğlu'nun konuşmasının ardından toplantı basına kapalı olarak gerçekleştirildi. (İLKHA)

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

300 X 250 Reklam Alanı

Puan Durumu

Takım OM G M P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Bitlis Nöbetçi Eczaneler

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği